Životní a úrazové pojištění

Úrazové pojištění

Život je plný nečekaných událostí a úrazů. Chcete-li se chránit před finančními důsledky úrazu, sjednejte si vám pojištění. Toto pojištění vám poskytne finanční kompenzaci v případě úrazu, ať už se jedná o dočasnou nebo trvalou invaliditu, léčebné výdaje nebo ztrátu příjmu způsobenou úrazem.

Proč je důležité toto pojištění?

Úrazové pojištění poskytuje finanční zabezpečení v případě úrazu, který může mít závažné důsledky na vaše zdraví a finanční stabilitu. Vyplacená finanční částka vám pomůže pokrýt náklady spojené s léčbou, rekonvalescencí, přizpůsobením bydlení a dalšími výdaji, které mohou vzniknout v důsledku úrazu.

Krytí rizik
  • Invalidita: V případě trvalé nebo dočasné invalidity vám úrazové pojištění poskytne finanční kompenzaci.

  • Léčebné výdaje: Úrazové pojištění hradí náklady spojené s léčbou, hospitalizací, léky a rehabilitací po úrazu.

  • Ztráta příjmu: V případě, že v důsledku úrazu nejste schopni pracovat, úrazové pojištění vám poskytne finanční náhradu za ztracený příjem.

  • Smrtelný úraz: V případě úmrtí v důsledku úrazu jsou poskytnuty finanční prostředky příjemcům pojištění.

Jak začít?

Sjednání úrazového pojištění je snadné a rychlé. Naše společnost vám poskytne veškeré potřebné informace a pomůže vám vybrat nejvhodnější úrazové pojištění pro vás. Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu nebo e-mailu, abychom vám poskytli odbornou pomoc při výběru toho nejlepšího pojištění pro vás.

Proč si vybrat naši společnost?

Jsme důvěryhodnou pojišťovací společností s dlouholetou zkušeností v oblasti úrazového pojištění. Naši odborníci vám poskytnou individuální péči a poradenství při výběru pojištění, aby byly pokryty vaše specifické potřeby. S námi můžete mít jistotu, že vaše finanční zabezpečení je v dobrých rukou.

 

Životní pojištění

Životní pojištění by měla být vaše nejspolehlivější záloha. Můžete s ním plánovat do budoucna a připravit si finanční polštář pro další životní etapu. Hlavně ale vás a vaše blízké podrží v okamžiku, kdy to budete potřebovat nejvíc – v případě úrazu, nemoci nebo, bohužel, i smrti. Nepodceňujte jej.

Investiční životní pojištění 

Investiční životní pojištění vám poskytuje jedinečnou možnost vložit část svých finančních prostředků do podílových fondů. Tímto způsobem můžete aktivně ovlivňovat růst vašeho jmění a potenciálně dosáhnout vyšších výnosů. Flexibilita tohoto pojištění vám umožňuje měnit investiční strategii a rozložení finančních prostředků mezi ochranou a zhodnocením pojištění.

Daňové výhody pro vás

Investiční životní pojištění nabízí řadu daňových výhod, které mohou přispět k vašemu finančnímu zajištění. Pokud splníte určité podmínky, můžete si snížit svůj daňový základ až o 24 000 Kč ročně. Jednou z těchto podmínek je minimální délka pojistné smlouvy 60 měsíců a minimální věk 60 let při ukončení investičního životního pojištění. Kromě toho máte také možnost získat příspěvek zaměstnavatele až do výše 50 000 Kč ročně, který je osvobozen od daně.

Nastavte si životní pojistku správně

Pokud máte zájem o investiční životní pojištění a chcete si zajistit maximální výhody, obraťte se na nás. Naši odborníci vám pomohou správně nastavit vaši životní pojistku a využít veškeré možnosti, které vám nabízí. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti investičního životního pojištění a rádi vám poskytneme individuální poradenství.

Rizikové životní pojištění

Rizikové životní pojištění je jedním z těch pojištění, které je lepší mít a doufat, že ho nikdy nebudete muset využít. Nicméně správně nastavená životní pojistka vás podrží v okamžiku, kdy se peníze stávají poslední věcí, o kterou se chcete starat. Toto pojištění je uzavíráno pro případy smrti, úrazů s trvalými následky i bez následků, invalidity 1. – 3. stupně, závažných onemocnění, potřeby asistenčních služeb (konzultace s odborníky, odvoz k lékaři, nákup léků), jako ošetřovné za pojištěné dítě nebo zproštění od placení. Může nabývat formy jednorázového vyplacení částky nebo v některých případech denního odškodného při úrazu, denních dávek při pracovní neschopnosti nebo denních dávek v případě hospitalizace.

Nastavte si životní pojistku správně

Pokud máte zájem o rizikové životní pojištění a chcete si zajistit správnou ochranu v nejistých chvílích, obraťte se na nás. Jsme zde, abychom vám pomohli správně nastavit vaši životní pojistku. Naše profesionální týmy vám poskytnou individuální poradenství a pomohou vám vybrat přesně to pojištění, které bude odpovídat vašim potřebám.

Kontaktujte nás

Chcete-li se dozvědět více o životním pojištění nebo máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Zavolejte nám na telefonní číslo +420 777 127 475 nebo nám napište na info(zavináč)pofisnet.cz